Přeskočit na obsah

Semináře

Momentálně není naplánován žádný základní seminář, ale pouze navazující semináře energetických technik. V případě zájmu o organizaci základního semináře „Rozhýbejte své energie jednoduchými a nenáročnými cviky“ mě prosím kontaktujte.

Tematické semináře energetických technik v Chotěboři

Na základní semináře „Rozhýbejte své energie“ navazuje série tematických seminářů pro užší skupinu maximálně 20 zájemců, kteří se zúčastnili březnového semináře v Chotěboři nebo semináře, který proběhl v Libici v listopadu 2023. V seminářích si vždy zopakujete denní energetickou sestavu a rozšíříte své teoretické znalosti i praktické dovednosti energetických technik pro uvedené téma. Nové techniky můžete provádět dle aktuální potřeby či zařazovat denně do svého cvičení.

Cena jednotlivého semináře 300 Kč. Semináře se konají v Chotěboři v DDM Junioru, druhé patro, místnost č. 4. Délka semináře 75-90 minut.

Uskutečněné semináře

Rozhýbejte své energie jednoduchými a nenáročnými cviky, 7. 3. 2024 a 14. 3. 2024, Chotěboř

Rozhýbejte své energie jednoduchými a nenáročnými cviky, 9. 11. 2023, Libice nad Doubravou

V semináři Rozhýbejte své energie jednoduchými a nenáročnými cviky se účastníci naučili hlavní cviky denní energetické sestavy ze školy energetické medicíny Donny Eden, kterými mohou podpořit základní zdravé vzorce proudění energií. Techniky ze semináře podporují:

  • Spojení se zemí – uzemnění
  • Imunita a metabolismus
  • Koncentrace a jasnější mysl
  • Sebevědomí a odolnost před vnějšími vlivy

Zpětná vazba ze seminářů:

„Včera se nám to moc líbilo, obdivuju tě, že dokážeš takhle vystoupit před lidmi. A bylo z tebe vidět to nadšení, myslím, že se to líbilo všem.“ (H.P.)
„Za velmi pěknou přednášku ještě jednou děkujeme.“ (J.V.)
„Přednáška byla perfektní. Jsem ráda, že se mohu zúčastnit a že tvoje vědomosti mohu spolu s ostatními využít k svému prospěchu. Děkuji, bylo to úžasné.“ (Z.Č.)